O nasDla osób prywatnychDla organizacji

Coraz więcej osób powyżej 40 roku życia boryka się z zaburzeniami widzenia. Kto uratuje ludzkość przed ślepotą?

Student z Polski otrzymał stypendium i nagrodę za wynalezienie sposobu na polepszenie wzroku w każdym wieku.

Walne Zgromadzenie Narodowego Zakładu Ubezpieczeń Zdrowotnych odbyło się . Głównym tematem były choroby wzroku i oczu na świecie, a zwłaszcza w Polsce. Faktem jest, że student Uniwersytetu Medycznego opracował unikalną formułę, która może wyleczyć większość chorób wzroki . To Adam Stak odkrył preparat na lepsze widzenie i poprawę kondycji oczu.

Zaktualizowano: 08.07.2020

Stak wpadł na wspaniały pomysł, nad którym pracowało kilka europejskich instytutów. W rozwój produktu zaangażowani byli badacze i wybitni specjaliści pracujący w okulistycznym ośrodku badawczym. Preparat jest już dostępny na rynku i wykazuje doskonałe wyniki.

Jak ten nowy produkt może uratować miliony ludzi przed wadami wzroku i jak Polacy mogą go zakupić z wysoką zniżką - wszystko i wiele więcej ujawniamy w naszym artykule.

Dziennikarz: „Panie Adamie, jesteś jednym najlepszych studentów medycyny na świecie. Dlaczego zdecydowałeś się pracować nad problemami ze wzrokiem?”

Właściwie nie lubię o tym mówić publicznie. Widzenie mojej mamy zaczęło się gwałtownie pogarszać kilka lat temu i ani okulary, ani soczewki kontaktowe nie pomogły. Jej wzrok pogarszał się. Miała przejść operację, ale tydzień przed wyznaczoną operacją ustalono, że nagłe pogorszenie wzroku była spowodowana słabym ukrwieniem dna i soczewki oczu. Oznacza to, że operacja nie jest rozwiązaniem jej problemu.

Moja babcia straciła wzrok z powodu bardzo podobnej choroby. Gdy się o tym dowiedziałem, zacząłem poważnie studiować choroby oczu i szczegółowo zagłębiać temat. Byłem zszokowany, gdy zdałem sobie sprawę, że większość leków dostępnych w aptece składa się z czystych chemikaliów, co tylko pogarsza sytuację. Moja mama codziennie brała takie leki.

Przez ostatnie trzy lata zagłębiłem się mocna w temat.. Wymyśliłem najnowszą metodę leczenia chorób oczu, o której wszyscy teraz mówią. Wiedziałem, że odkryłem coś nowego. Jednak w moich snach nie przypuszczałbym, że moje odkrycie będzie cieszyć się tak duże zainteresowaniem.

Dziennikarz: "akie organizacje/ firmy były zainteresowane Twoim odkryciem?"

Gdy tylko moja metoda została przedstawiona, od razu zacząłem otrzymywać oferty jej zakupu. Najpierw Francuzi, którzy zaoferowali 120 tysięcy euro. Najnowsza oferta pochodzi od amerykańskiego holdingu farmaceutycznego, który zaoferował już 35 milionów dolarów! Od tamtej pory zmieniłem numer telefonu i nie loguję się już do sieci społecznościowych, ciągle dostaję masę wiadomości z ofertami.

Dziennikarz: "Ale jeśli dobrze Cię rozumiem, nie sprzedałeś formuły?"

Ja nie. Może to zabrzmieć dziwnie, ale nie pracowałem nad stworzeniem produktu, aby czerpać z niego korzyści za granicą. W końcu co się stanie, jeśli sprzedam recepturę? Opatentują go, zakazują jego produkcji innym firmom i maksymalnie podniosą cenę. Może jestem młody, ale nie jestem głupi. Gdybym go sprzedał, Polska nie miałaby szansy się odrodzić. Zagraniczny , znany lekarz powiedział mi, że mój produkt może kosztować nawet kilkaset dolarów, jeżeli zostanie opatentowany przez duża firmę farmaceutyczną. Kto ma w Polsce tyle pieniędzy, żeby tyle pałcić za klika "pigułek"? Operacje są niestety równie kosztowne.

Kiedy więc otrzymałem zaproszenie do udziału w badaniach i dalszej pracy nad moim preparatem, od razu się zgodziłem. Współpracowaliśmy z najlepszymi ekspertami z European Vision Institute. Niesamowite przeżycie. Obecnie preparat przeszedł badania i jest ogólnodostępny!

Prace nad produktem koordynował dr Thomas H. Wheeler-Schilling, dyrektor European Vision Institute. Poprosiliśmy go, aby opowiedział o nowym produkcie i planach na przyszłość.

Dziennikarz: "Jaka jest istota pomysłu Adama? Czy naprawdę można poprawić wzrok w każdym wieku?"

Pomysł Adama to nowe podejście do rozwiązywania problemów ze wzrokiem. Nie jest tajemnicą dla ekspertów, że wszystkie leki dostępne w aptekach są skuteczne tylko w początkowych stadiach choroby. Niestety, spotykamy wielu specjalistów, którzy początkowo celowo przepisują duże ilości leków, które jedynie "opóźniają problem". Ale nagle przychodzi moment, w którym pacjent prawie wcale nie widzi. Wtedy trafiają " na stół".

Operacje wzroku to często nic innego jak biznes - nikt nie jest zainteresowany pomaganiem pacjentowi.

Na początku XXI wieku nasi naukowcy zdali sobie sprawę, że 90% problemów ze wzrokiem może być spowodowanych słabym dopływem krwi do gałki ocznej, co prowadzi do braku odpowiednich składników odżywczych. Eliminując pierwotną przyczynę, możemy uniknąć kosztownej operacji.

Formuła zaproponowana przez Adama pomaga w regulacji dopływu krwi do oka. W związku z tym ryzyko utraty wzroku można całkowicie wykluczyć już na wczesnym etapie choroby. Oczywiście to nie wystarczy, aby leczyć ciężkie schorzenia, gdy pacjent całkowicie stracił wzrok. Dlatego konieczne było zaangażowanie tak dużej liczby lekarzy i specjalistów, aby w oparciu o osiągnięcia Adama stworzyć naprawdę skuteczny preparat, który mógłby przywrócić wzrok w każdym wieku.

Dziennikarz: „Wiele osób twierdzi, że nie można przywrócić wzroku bez operacji, zwłaszcza w wieku powyżej 40 lat? ”

To jest nonsens. Najwyraźniej tak mówią, bo z tego zarabiają na życie. Od dawna udowodniono, że każda część ciała może samodzielnie się zregenerować. Wystarczy jej pomóc, łagodząc procesy zapalne, zwiększając ukrwienie i przyspieszając usuwanie martwych komórek i toksyn.

Dziennikarz: „Jak w przeszłości leczono problemy ze wzrokiem? W aptekach jest mnóstwo leków”.

Jest wiele różnych leków, to prawda. Ale każdy opiera się na zasadzie opisanej na początku wywiadu. Leki często tylko łagodzą objawy, to wszystko, co mogą zrobić. Od czasu do czasu poprawia się stan. Ogólnie jednak ma to raczej negatywny wpływ na organizm niż działanie lecznicze. Adam ma co do tego całkowitą rację. Jeśli spojrzysz na leki dostępne w aptekach, każdy specjalista odradzi ich kupowanie.

Dziennikarz: „Czym różni się Twój produkt od innych? Czy naprawdę myślisz, że możesz w pełni przywrócić wzrok?”

Podstawowym celem produktu jest odbudowanie naczyń krwionośnych i komórki dna oka. Jedna aplikacja wystarczy, aby rozpocząć proces odbudowy zniszczonych komórek oka już na poziomie mitochondrialnym, które są bezpośrednio zaangażowane w przywracanie wzroku. Krok po kroku. Taka jest zasada suplementacji.
Byliśmy jednak rozsądni, rozwiązując problem. Nasz suplement to nie ponowne użycie starszej receptury, która stanowi podstawę większości leków, ale unikalna mieszanka wysoce skoncentrowanych ekstraktów roślinnych. Dlatego środek jest nie tylko maksymalnie skuteczny, ale także zapewnia pełne bezpieczeństwo podczas przebiegu leczenia.
1-2 dni po rozpoczęciu przyjmowania suplementu zmniejsza się ciśnienie wewnątrzgałkowe. Wzrok staje się ostrzejszy, poprawia się zdolność oka do skupienia się, ustępuje zaczerwienienie i pieczenie. Komórki zaczynają się regenerować, a wzrok powraca nawet w najcięższych przypadkach. Ponadto, w przeciwieństwie do chemikaliów dostępnych w aptekach, VisionMed Complex nie ma szkodliwego wpływu na naczynia włosowate gałki ocznej.

Dziennikarz: „Czy preparat będzie dostępne w aptekach? Jeśli tak, to ile będzie kosztować?”

Chyba zdajesz sobie sprawę, że gdy tylko skuteczność środka została potwierdzona, firmy farmaceutyczne zaczęły atakować nas na każdym możliwym froncie. Od początku chcieli skorzystać z pomysłu Adama. To nie tak, że chcą sprzedawać nasz preparat. Wręcz przeciwnie: powstrzymać produkcje naszego suplementu!. Problemy z widzeniem rozprzestrzeniają się na całym świecie. To duży biznes. W Stanach Zjednoczonych lekach zarabia się miliardy dolarów. Jednak nasze suplement może radykalnie zmienić sytuację. W końcu nie musisz wydawać pieniędzy na drogie operacje czy zabiegi laserowe, ponieważ z pomocą VisioMed możesz polepszyć wzrok już po jednej kuracji i to w każdym wieku.

Apteki są w bliskim kontakcie i współpracują z różnymi firmami farmaceutycznymi. Ich dochód zależy w dużej mierze od ilości sprzedanych leków. Dlatego nie chcą słyszeć o nas ani o naszym preparacie. Pomimo tego, że jest jedyny produkt zatwierdzony przez Narodowy Instytut Zdrowia i Żywności. W końcu dzięki niemu można odzyskać wzrok i uniknąć ślepoty ”

Dziennikarz: „Jak możemy zamówić produkt, jeśli nie jest dostępny w aptekach?”

Postanowiliśmy, że jeśli apteki nie będą chciały z nami współpracować, to i my bez nich przeżyjemy. Dlatego rozpoczęliśmy bezpośrednią dystrybucję VisionMed Complex bez pośrednictwa aptek. To idealne rozwiązania. Każdy, kto chce kupić nasz produkt, może złożyć zamówienie w naszym sklepie internetowym. Następnie skontaktujemy się z Tobą i po konsultacji wyślemy produkt. Internet jest teraz dostępny dla prawie każdego. Możesz złożyć zamówienie przez telefonu lub inne urządzenie, nawet jeśli nie masz komputera. Produkt może zamówić każdy.

Każdy, kto złoży zamówienie do 05.07.2020(włącznie) otrzyma 50% rabatu na VisionMed Complex. Mamy nadzieję, że dzięki poczcie pantoflowej każdy usłyszy o naszym suplemencie

Dziennikarz: „Ile będzie kosztował produkt?”

Koszt produkcji naszego suplementu to około 0 za opakowanie. Jednak zgodnie z naszą umową z Centrum Nauk o Zdrowiu i Żywieniu Zdrowiu, instytut pokryje część kosztów. Na szczęście oni rozumieją, jak ważne jest udostępnienie takiego produktu szerokiemu gronu zainteresowanych. W zamian obiecaliśmy, że nie będziemy sprzedawać produktu za granicę ani go eksportować, więc będzie sprzedawany tylko w Polsce.

CZAS DO KOŃCA PROMOCJI:
0
0
Komentarze:

JanOtrzymałem już paczkę. Używam go już piąty dzień, widzę dużo lepiej, nie bolą mnie oczy. Po raz pierwszy od 15 lat nie nosiłem dziś okularów! Tak dobrze jest wreszcie dobrze widzieć!

WaldekZamówiłem to dla mojej mamy, ale nie było zniżki. Teraz wiem, że to dużo lepsze niż inne środki. Od tego czasu widzi znacznie lepiej.

KrysiaMiło jest widzieć, że mamy takich mądrych młodych ludzi! Życzę powodzenia i zdrowia!

MatyldaCzytałam o tym produkcie w czasopiśmie medycznym. Jeśli się nie mylę, artykuł został napisany przez znanego lekarza ...

JacekVisionMed Complex zacząłem stosować tydzień temu, miesiąc później wyznaczono mi termin operacji, a kiedy wczoraj odwiedziłem mojego lekarza, był zdziwiony - przywrócono mi okular. Zapytał o ten suplement . Powiedział, że nie słyszał o VisionMed Complex, ale gdyby wiedział, przepisałby go od razu, bez wysyłania na operację! Nadal go używam! ”

JaninaZamówiłam ten produkt dla moich rodziców. Oboje często go używają, z dnia na dzień ich wzrok stają się coraz lepsi. Już nawet nie noszą okularów w domu, co moim zdaniem jest dużym krokiem naprzód. Patrząc na opinie, wygląda to naprawdę efektywnie.

JolaZamówiłem! Mają dostarczyć produk do jutro

TadeuszMam zamiar złożyć zamówienie, mam nadzieję, że otrzymam zniżkę

IlonaPaństwowe szpitale to chaos. Nie chcę iść do prywatnej kliniki, nie mam tyle pieniędzy. Bardzo się cieszę, że jest taka możliwość i VisionMed Complex można kupić z rabatem.

KasiaPo przeczytaniu komentarzy wiem już, że muszę to kupić, bo jest naprawdę super :) Zamawiam.

EmilDobrze, że suplement nie został sprzedany dużej prywatnej firmie! W przeciwnym razie ten środek kosztowałby tak dużo

AldonaTo prawdziwy cud. Miałem problemy ze wzrokiem , teraz całkowicie zniknęły. Mój wzrok jeszcze nie wrócił w pełni, ale czekam na ten dzień!

© 2021