Administrator - właściciel i operator Serwisu, tj. spółka Jayden Carepromotion LLC z siedzibą Wilmington, DE, US adres: 19C Trolley Square, Wilmington, DE, US 19806, wpisana do właściwego rejestru pod numerem L20000179832

Adres email: [email protected]

ARTYKUŁY / Kosmetologia / „Koniec ery niebezpiecznych liftingów twarzy i zastrzyków z botoksu!"

Medyczne odkrycia:

"Koniec ery niebezpiecznych liftingów twarzy i zastrzyków z botoksu! Przełomowa kuracja polskiego profesora naturalnie odmładza średnio o 20 lat w zaledwie 30 dni!”

Data publikacji:

Autor: dr n. med. Ilona Miłek

hero image

Tęsknisz za młodym wyglądem i cerą nastolatki? Masz dość uwag na temat swojego wyglądu? Marzysz o gładkiej skórze, ale nie stać Cię na zabiegi medycyny estetycznej? Wydałaś już fortunę na „cudowne kremy”, a zmarszczki i trądzik nadal szpecą Twoją twarz? Dzięki ultranowoczesnej metodzie polskiego naukowca mieszkającego w Paryżu, w końcu nadeszło REWOLUCYJNE ROZWIĄZANIE !

Już ponad 16 tys. użytkowniczek tej innowacyjnej formuły pozbyło się 97% zmarszczek oraz odzyskało młodzieńczą jędrność skóry twarzy i dekoltu w 30 dni. Ta synergiczna metoda przynosi efekt wypełnienia zmarszczek identyczny z tym, jaki dają botoks i chirurgiczny lifting twarzy – ale bez konieczności przeprowadzania choćby jednego zabiegu i wydawania fortuny! Specjaliści ds. kosmetologii i dermatologii nie mają wątpliwości, że ta fenomenalna, naturalna formuła odbierze pracę tysiącom chirurgów medycyny estetycznej, a kuracja stosowana przez gwiazdy Hollywood, która jest już dostępna w Polsce!

profesor image Prof. Gerard Radomski-Casserie (ekspert ds. dermatologii i biologii molekularnej) postanowił uwolnić swoją żonę od kompleksów spowodowanych zmarszczkami i utratą jędrności skóry oraz przywrócić jej młody wygląd. Wynalezienie tego unikalnego, nowoczesnego dermokosmetyku dało początek rewolucji w dziedzinie kosmetologii. Profesor, po pół roku prowadzenia zaawansowanych badań laboratoryjnych, opracował naturalną, bezpieczną i łatwą w stosowaniu synergiczną formułę dermokosmetyczną, która:

  • jako pierwsza ze znanych na świecie metod aktywuje gen młodości MC1R,
  • odmładza skórę twarzy i dekoltu o minimum 20 lat w 30 dni,
  • stymuluje produkcję włókien kolagenowych w skórze i cofa biologiczny wiek komórek o 230%,
  • NA ZAWSZE blokuje proces starzenia się skóry!

Rewolucyjne zamknięcie formuły w naturalnym, synergicznym dermokosmetyku aktywowało substancje biologiczne, które w badaniach medycznych wykazały 700% mocniejsze działanie niż tradycyjne kosmetyki i zabiegi medycyny estetycznej. Profesjonalne pisma medyczne już okrzyknęły tę kurację „prawdziwą innowacją w kosmetologii”, a profesor za swoje osiągnięcie otrzymał 27 prestiżowych nagród oraz tytuł doktora honoris causa. Dzięki działaniu jego makro-molekularnej formuły synergicznej, nawet kobiety w podeszłym wieku pozbyły się 97% zmarszczek oraz radykalnie ujędrniły skórę, przywracając jej wygląd, jak w wieku 25 lat! Ty też bez względu na wiek uzyskasz efekt cery gwiazd Hollywood i wreszcie odzyskasz powodzenie w życiu!

„Zastrzyki z botoksu i lifting twarzy to pieniądze wrzucone w błoto!”. Znamy powody, by tak przypuszczać. Te słowa potwierdza ponad 16 tys. zadowolonych użytkowniczek kuracji synergicznej formuły prof. Radomskiego-Casserie, które już odmłodniały nawet o 20 lat w 30 dni. Sprawdziliśmy, jakie są wady, powikłania oraz czym grozi poddawanie się odmładzającym zabiegom medycyny estetycznej. Oto wnioski:

disadvantage icon

Zabiegi odmładzające są przerażająco kosztowne

Chirurgiczny lifting twarzy kosztuje od 4 do 7 tys. zł, a zastrzyk z botoksu wypełniający jedną zmarszczkę to koszt rzędu ok. 500 zł. Cena za wstrzyknięcie botoksu podanego we wszystkie zmarszczki na twarzy wyniosłaby nawet 5 tys. zł. Nawet jeśli kogoś stać, by przeznaczyć na zabieg taką sumę pieniędzy, to nie uniknie niebezpieczeństw, które łączą się z takimi zabiegami. A wtedy pieniądze mogą już nie pomóc…

disadvantage  icon

Grożą ciężkimi powikłaniami

Krwiaki, obrzęki i porażenie nerwów to tylko namiastka powikłań mogących wystąpić po zabiegach odmładzających. Botoks wstrzykiwany w skórę przemieszcza się między komórkami nerwowymi do mózgu, co zakłóca pracę całego układu nerwowego, powodując m.in. zaburzenia widzenia i równowagi.

disadvantage icon

Paraliżują mięśnie twarzy

Wykazano, że wstrzykiwanie botoksu zatrzymuje pracę mięśni twarzy, które kurczą się i zanikają. Oznacza to ich nieodwracalny paraliż! Twarz staje się nieruchoma i wygląda sztucznie. Aż 47% liftingów twarzy kończy się uszkodzeniem nerwów. Prowadzi też do martwicy i zakażeń tkanek, których efektem są deformacje i asymetria twarzy.

disadvantage icon

Efekty są krótkotrwałe

Efekty wypełnienia zmarszczek botoksem czy lifting twarzy znikają średnio po 3 miesiącach. Aby więc na stałe zachować jędrną i wygładzoną skórę, trzeba regularnie poddawać się kosztownym, bolesnym i bardzo niebezpiecznym zastrzykom. Czy jest sens pogłębiać nieodwracalny paraliż twarzy i jeszcze płacić za to ciężkie pieniądze? Oczywiście, że nie!

Synergiczna formuła makro-molekularnego dermokosmetyku to prawdziwa rewolucja w dziedzinie dermatologii, kosmetologii i medycyny estetycznej! Zastosuj sekret nieskazitelnej cery gwiazd Hollywood i ciesz się WIECZNĄ MŁODOŚCIĄ!

Rewolucyjny dermokosmetyk prof. Radomskiego-Casserie w naturalny sposób przywraca młodość skórze twarzy i szyi bez konieczności stosowania skalpela i strzykawek! Jeśli Twoją zmorą są jakiekolwiek niedoskonałości cery – koniecznie wypróbuj Visage Idéal!

DLACZEGO VISAGE IDÉAL TO NAJSILNIEJSZY PRODUKT PRZECIWSTARZENIOWY NA RYNKU? POZNAJ SIŁĘ SYNERGII!

dna photo

Kuracja aktywuje gen młodości MC1R, dzięki czemu nawet najgłębsze bruzdy zostają wypełnione, a obwisła skóra ulega ujędrnieniu. Zawarte w niej składniki mają właściwości silnie nawilżające, regenerujące i ujędrniające. Codzienne aplikowanie na skórę serum, przy jednoczesnym przyjmowaniu kapsułki, pozwala usunąć 97% zmarszczek oraz odzyskać młodzieńczą gładkość i jędrność skóry twarzy i szyi w 30 dni.

Do tej pory aktywowanie genu młodości MC1R było nieosiągalne. Prof. Radomski-Casserie odkrył, że to możliwe! Sekretem jest jednoczesne działanie wyselekcjonowanych składników pobudzających MC1R bezpośrednio w miejscu dotkniętym niedoskonałością (na zewnątrz) oraz wewnątrz organizmu. Dlatego formuła składa się z 2 współzależnych produktów – Visage Idéal Serum oraz Visage Idéal Interiéur, które natychmiast odmładzają skórę tylko pod warunkiem synchronicznej współpracy. Dlaczego?

product samples product samples

Połączenie formuły Visage Idéal Serum oraz Visage Idéal Interiéur synergicznie aktywuje gen młodości MC1R, dzięki czemu zapewnia pełnię odmłodzenia skóry oraz całkowitą eliminację niedoskonałości i wyrównanie zmarszczek.

Tylko jednoczesne przyjmowanie bioskładników zawartych w makro-molekularnym zestawie dermokosmetyku pozwala w 30 dni uzyskać jędrną skórę nastolatki oraz NA ZAWSZE zablokować procesy starzenia.

W CZYM TKWI SEKRET JEYDNEJ NA ŚWIECIE FORMUŁY AKTYWUJĄCEJ GEN MŁODOŚCI MC1R?

„Synergiczna makro-molekularna formuła dermokosmetyczna działa dwutorowo. Poprzez wprowadzenie obecnego w skwalenie genu młodości MC1R do organizmu, dochodzi do całkowitej odnowy wewnątrzkomórkowej.

Płynne składniki zamknięte w serum przygotowują skórę na całkowitą odnowę białek kolagenowych na poziomie wewnątrzkomórkowym, a po połączeniu z zamkniętymi w kapsułkach biostymulantami działającymi wewnątrz organizmu, aktywują gen młodości MC1R.

Składniki aktywne dermokosmetyku wiążą włókna kolagenowe, które 12-krotnie szybciej łączą się z macierzą pozakomórkową białka kolagenu. Regulują one proces likwidacji zestarzałych oraz zainfekowanych komórek (trądzik, blizny, przebarwienia, itp.) i w 700% rekonstruują wszystkie trzy warstwy skóry poprzez regulację MC1R. Ze względu na to, że składniki aktywne wprowadzane są zarówno na skórę, jak i od wewnątrz, dochodzi do sekwencyjnego aktywowania dwóch szlaków sygnałowych w receptorach kolagenowych – pierwszego z zewnątrz komórki przy pomocy serum, a drugiego zapoczątkowanego w jej wnętrzu poprzez biomedyczną formułę zamkniętą w kapsułkach – genu młodości MC1R.

Dlatego produkty przynoszą efekty tylko wtedy, kiedy są stosowane jednocześnie. Dzieje się tak dlatego, że składniki obecne w serum są możliwe do wyekstrahowania wyłącznie w formie płynnej, a biostymulanty obecne w kapsułkach należy przyjmować doustnie, aby regenerowały skórę od wewnątrz.

Dzięki odkrytej mocy synergicznego działania zestawu, odmłodzenie następuje w trakcie 30 dni – naturalnie i nieinwazyjnie.

Prof. Gerard Radomski-Casserie, ekspert ds. dermatologii i biologii molekularnej

user opinion

Skóra od razu zrobiła się miękka i gładka w dotyku! – Anabelle, 46 lat

user opinion

Nie czułam żadnej potrzeby stosowania podkładu ani pudru, moja cera wyglądała po prostu idealnie! - Marie, 35 lat

Ekskluzywna kuracja odmładzająca stosowana przez gwiazdy Hollywood teraz jest dostępna DLA KAŻDEGO!

Kuracja przeciwzmarszczkowa oparta na bazie makro-molekularnej formuły odmładzającej prof. Radomskiego-Casserie powstała z myślą o wszystkich kobietach – aktywacja MC1R odbywa się bez względu na wiek, ilość zmarszczek oraz niedoskonałości. Dlatego kuracja Visage Idéal jest przeznaczona dla każdego typu cery: normalnej, suchej, tłustej, mieszanej, alergicznej czy trądzikowej.

Teraz luksusowy zestaw dostępny jest w sprzedaży detalicznej i to w atrakcyjnej cenie nie dorównującej zabiegom medycy estetycznej! Zaufały mu już najbardziej znane gwiazdy w Hollywood. Teraz Ty możesz przekonać się o jego skuteczności na własnej skórze!

slide

Etap 1:

Kuracja serum początkuje proces dostarczania genu młodości do błon wewnątrzkomórkowych, stymulując produkcję kolagenu w tkankach. Zawarty w kapsułkach skwalen oraz witamina A zwiększają jego przyrost o 230%.

Efekt:

Poprawa jędrności i gęstości skóry, redukcja przebarwień

slide

Etap 2:

Serum zwiększa syntezę białek kolagenowych i stymuluje organizm do wytwarzania MC1R. Zawarty w nim olej spłyca istniejące zmarszczki, a dermokosmetyczna formuła zamknięta w kapsułkach całkowicie je wygładza.

Efekt:

Spłycenie drobnych zmarszczek, zniwelowanie widocznych naczynek i niedoskonałości

slide

Etap 3:

Do składników zawartych w kapsułkach docierają bodźce stymulowane przez serum. Aktywowany gen MC1R cofa wszystkie oznaki starzenia i przywraca skórze gładkość.

Efekt:

Wypełnienie „kurzych łapek” oraz zmarszczek przy ustach i na czole, a także głębokich bruzd między nosem a ustami

slide

Etap 4:

Dzięki synergicznemu działaniu obu dermokosmetyków, gen młodości MC1R utrzymywany jest w organizmie nawet po zakończeniu kuracji. Procesy starzenia zostały całkowicie zablokowane.

Efekt:

Usunięcie 97% zmarszczek, przywrócenie młodzieńczej jędrności skóry twarzy i szyi, efekt odmłodzenia o minimum 20 lat

JAK STOSOWAĆ ZESTAW VISAGE IDÉAL?

Należy codziennie posmarować twarz kosmetykiem Visage Idéal Serum – rano i wieczorem oraz w tym samym czasie przyjąć po jednej kapsułce Visage Idéal Intérieur – tylko wtedy zaobserwujemy pełnię efektów. W przeciwieństwie do innych rozwiązań, preparat nie przynosi żadnych skutków ubocznych, nie powoduje reakcji alergicznych, wyprysków, świądu ani pieczenia.

97% SKUTECZNOŚĆ - WYNIKI BADAŃ MÓWIĄ SAME ZA SIEBIE!

Kuracja jest w pełni bezpieczna dla skóry, czego dowiodły badania francuskiego ośrodka badawczego w Paryżu. Testy wykazały także aż 97% skuteczności. Dzięki niej, kobiety w wieku 26-95 lat, w zaledwie 30 dni odniosły spektakularne efekty zwalczania wszelkich oznak starzenia (zmarszczki mimiczne, głębokie bruzdy, obwisła skóra, utrata jędrności i gęstości, trądzik, blizny, przebarwienia, pękające naczynka, przesuszenie…). A wszystko to bez względu na wiek oraz typ i indywidualne problemy skóry.

chart icon

A co najważniejsze…

Po 30 dniach kuracji, zmierzono wiek biologiczny cery każdej z uczestniczek. Wyniki przeszły najśmielsze oczekiwania – efekt to minimum 20 lat młodsza skóra!

user photo

Pani Beata Andrzejczuk (49 lat) ze Świdnika jest jedną z pierwszych kobiet w Polsce, które przetestowały serum i biominerały zamknięte w kapsułkach Visage Idéal:

„Często chodzę na solarium, dlatego przez starzejącą się skórę twarzy i dekoltu spotykało mnie wiele przykrych doświadczeń. Kiedyś kasjerka pomyślała, że jestem babcią moich dzieci! Byłam na skraju załamania… Podobne sytuacje zdarzały się często. Podczas wycieczek pytano mnie, czy chcę kupić bilet dla seniora. Bardzo przez to cierpiałam. Na żadne zastrzyki bym się nie zdecydowała, bo to niebezpieczne i kosztuje tysiące. Chciałam odmłodnieć naturalnie, ale żadne kremy, nawet te z apteki, nie pomagały. Ale w końcu trafiłam na Visage Idéal!

Teraz już wiem, że inne kremy nie działały, bo żaden z nich nie mógł zawierać aż tylu elementów, co ten zestaw. W dodatku produkty, które działają tylko na zewnątrz to całkowity pic na wodę! Brałam te kapsułki 2 razy dziennie, a jednocześnie nakładałam serum rano i wieczorem. Efekt jest GENIALNY! Wystarczyły 4 tygodnie, a moja skóra jest gładka, jędrna, miękka i odżywiona. Przestałam w ogóle używać podkładu i pudru. Ciągle słyszę komplementy, ludzie mają mnie za 30-latkę, a przecież mam prawe 50 lat! Co najlepsze – kiedyś z ciekawości posmarowałam też udo, na którym miałam cellulit, a ten po miesiącu zniknął. Teraz moje nogi są całkowicie gładkie! Aż byłam w szoku, że to tak dobrze działa i to na tyle różnych mankamentów. Wielkie dzięki.”

Po co wydawać fortunę na groźne i szpecące zabiegi, skoro można odmłodnieć o nawet 20 lat w 30 dni naturalnie, bezpiecznie i oszczędnie?

Skuteczność Visage Idéal została dowiedziona ponad wszelką wątpliwość przez francuski ośrodek badawczy w Paryżu. Prof. Radomski-Casserie nieustannie zbiera nominacje do nagród za odkrycie formuły aktywującej gen młodości MC1R i cofającej biologiczny wiek komórek.

LUKSUSOWĄ KURACJĘ ZAMÓWISZ TANIEJ NIŻ ZABIEGI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Ponieważ na rynku istnieje wiele podróbek tego innowacyjnego zestawu, zalecamy zamówienie go na oficjalnej stronie producenta. Jest to najbezpieczniejsza i najbardziej ekonomiczna opcja, która gwarantuje 100% autentyczności i skuteczności dermokosmetyku!

Dobra wiadomość jest taka, że teraz możesz otrzymać zestaw Visage Idéal 73% taniej. Prof. Radomski-Casserie zgodził się na udostępnienie kilkuset sztuk preparatu w kraju swojego pochodzenia w promocyjnej cenie. Kurację zamówisz za pośrednictwem poniższej strony.

Zostało tylko 100 sztuk preparatu dostępnego w tej wyjątkowej promocji!

Pierwsze 100 osób, które zamówi preparat do otrzyma specjalną zniżkę -0%. Pośpiesz się! Liczba opakowań jest ograniczona!

Liczba opakowań jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.

Zamów zestaw Visage Idéal i już w ciągu 30 dni uzyskaj idealną, młodą cerę całkowicie naturalnie, trwale i bez użycia skalpela!

author

Autor: dr n. med. Ilona Miłek
Data publikacji:
mgr kosmetologii i dermatologii, absolwentka Aesthetic Medicine Academy w Los Angeles, autorka publikacji z zakresu zdrowia i odnowy biologicznej

0 !
0


Tags: ODMŁADZANIE, ZMARSZCZKI

Komentarze

AV
cs cs it it pl pl